loader
0262 751 4853
huseyin@erdogdugeridonusum.com
  • slideshow-background-1
    YEŞİL
    DÜNYA
  • laptopmockup_sliderdy
  • laptopmockup_sliderdy
  • laptopmockup_sliderdy
  • laptopmockup_sliderdy
  • ÇEVREMİZİ KORUYALIM

ERDOĞDULAR GERİ DÖNÜŞÜM HİZMETLERİ

Geri dönüşüm işlemleriniz için bir çok servisi size sunmaktayız.
GERİ DÖNÜŞÜM
Erdoğdular geri dönüşüm konusunda tesisleşmesini ve kurumsallaşmasını tamamlamıştır. Detaylar için tıklayınız.
TEHLİKELİ ATIKLAR
Kaynağında tespitinden bertaraf edilmesine kadar tüm aşamalarda tehlikeli atık hizmeti veriyoruz.
ELEKTRONİK ATIKLAR
Elektronik Atıklar tehlikeli atıklardır. Hizmetlerimizin detaylarını öğrenmek için tıklayınız.
HURDA METAL İŞLEME
Atık Yönetimi Erdoğdular'ın temel faaliyet konularından biridir. Hizmetlerimizin detayları için tıklayınız.

GERİ DÖNÜŞÜME KATIL DOĞAYA SAHİP ÇIK

Yarını yaşatmak için bugün korumaya başlayalım.

GERİ DÖNÜŞÜME BİZİMLE BAŞLAYIN

Ürün veya hizmet üreten tüm işletmelerin bir yandan kendi ana faaliyet alanlarına odaklanarak, proseslerini geliştirmeleri, küresel rekabet ortamında başarıları için ne kadar önemli ise, diğer yandan bir atık üreticisi olarak gelecek nesillerimizi de ilgilendiren çevre konusunda duyarlı olmaları, özellikle Türkiye'nin Avrupa Birliğine uyum süreci ile birlikte sürekli yenilenen kanun ve yönetmelikleri takip ederek, büyük cezai yükümlülüklerde getiren mevzuata uyum sağlamaları gerekmektedir. Bu yükümülükleri yerine getirmek için, firmaların birçok Kurum tarafından yayınlanan mevzuatı takip etmeleri, kendilerini ilgilendiren birçok kanun ve yönetmeliğe hakim olmaları, personelini sürekli eğitmeleri ve denetimler gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bu nedenlerle, eğitimli ve deneyimli bir kadroya sahip olan danışman firmaların kulanılması, tehlikeli atık üreticisi konumunda olan firmalar için daha güvenli ve ekonomik olmaktadır. ERDOĞDULAR, uzman ve deneyimli kadrosu ile tehlikeli atıkların toplanması, depolanması, geri dönüşümü, bertarafı gibi konularda müşterilerinin yürürlükteki mevzuata uyumlu olarak çalışmasını temin eder.

ERDOĞDULAR, atık yönetimi kapsamında atıkların kaynağında ayrı toplanması, birbiriyle karışmadan ayrı olarak toplanabileceği geçici atık depolama alanlarının oluşturulması, atık yönetim planlarının oluşturulması, atık beyan formlarının doldurulması, geçici depolama izinlerinin alınması, emisyon ve deşarj izinlerinin alınması v.b. konularda gerekli teknik desteği sağlamaktadır.