0262 751 4853
huseyin@erdogdugeridonusum.com

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2000 yılından beri Faaliyette olup tehlikesiz atık toplama ayırma lisansına sahip bir firma olarak işletmelere atık ve çevre sektöründe hizmet vermekteyiz.Hızla gelişen sanayileşme sonucu çevre sorunları özel önem verilmesi gereken konu haline gelmiştir.Karşı karşıya kaldığımız çevre sorunları global nitelikli olup sınırları aşmaktadır. Erdoğdular yarının dünyası için bugünden çözüm üretebilmek amacıyla ve global bir sorumluluk anlayışıyla her türlü atığın toplanması,ayrıştırılması,geri kazanımı ve imha edilmesi gibi konularda uzman bir çevre müteahhididir.

VİZYON-MİSYON

Vizyonumuz

Sürekli gelişim ile hurda çelil ve metal ürünleri sektöründe en saygın, güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin katılımı ile hurda metal sektörü alanında sürekli değişen teknoloji uygun fiyat politikası müşteri taleplerinin en kaliteli düzeyde, hızlı bir şekilde sağlanması ve tercih bir şirket olmak.

İNSAN KAYNAKLARI

MÜŞTERİ ANLAYIŞI

Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

TAKIM ÇALIŞMASI

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

SAMİMİ İLETİŞİM

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.

ÇALIŞANLARA ÖZEN

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ERDOĞDULAR Geri Dönüşüm kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketleri arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir.

Bu politikanın sürekliliğini sağlamak amacıyla aşağıdaki ana başlıkları belirlemiştir.

Müşterilerimizin üretim ve hizmetlerinin aksamaması için, ihtiyaçlarını etkili ve güvenilir olarak sağlamak,

Bu amaçla dünyadaki teknolojileri, standartları sürekli izleyerek müşterilerinin ve mevzuatın beklentilerini aşan hizmetler sunmak,

Müşterilerimize en uygun fiyat, en üstün kalite ve mevzuata uygun olarak zamanında güvenilir ürünleri sunmak,

Çalışanlarının sağlığını, güvenliğini, bugününü ve yarınını güvence altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini artırmak amacıyla sürekli aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimini artırmak, şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak,

Tedarikçileri ile sıkı ve sürekli iş birliği kurmak, sonuçları izlemek, hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak,

Başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar ERDOĞDULAR Geri Dönüşüm Kalite Politikası’nı uygulamaktan ve kalite sisteminin etkinliğini geliştirmekten sorumludur.